KONST / Litografier / Grafiskt blad 13713676
nr 1371 3676
Grafiskt blad
Gicléetryck, Veronica Sofie, "Ansikte". Monogramsignerad, numrerad 51/100. Motivet: ca 27,5x37,5 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:49:59
8/1 11:00:55
100 kr
11/1 18:27:33